• Család és tőkés piacgazdaság

  Szeretettel hívunk mindenkit gyülekezetünkbe 2018. április 26. 18:30 -kor kezdődő ismeretterjesztő előadásunkra.
  Előadó Ruszkabányai György.
  A belépés ingyenes!
  Bővebben
 • 90% csillagpor, ám ennél jóval több!

  Szeretettel hívunk minden kedves érdeklődőt Prof. Dr. Eric Barrett (A NASA munkatársa volt) előadására
  Időpont: 2018.05.13. Vasárnap 16:00 óra
  Helyszín: Új Remény Baptista Gyülekezet!
  Cím: Debrecen, Délibáb Áruház,Ötvenhatosok tere 6. 2. emelet (A belépés díjtalan!)
 • 1%

  MAGYARORSZÁGI BAPTISTA EGYHÁZ
  Technikai szám: 0286

  BAPTISTA SZERETETSZOLGÁLAT
  Adószám: 18485529-1-42
  1% videó
  Bővebben
 • Igehirdetések a YouTube-on

  A vasárnapi Igehirdetések - pár nappal később - ezentúl a YouTube csatornánkon is megtekinthetőek. Iratkozz fel rá és értesítést kapsz az új feltöltésekről.
  Új Remény YouTube csatorna
  Bővebben
 • Nyitott, rendszeres alkalmaink:

  Felfedező csoport
  Istent keresők és a Biblia iránt érdeklődők számára minden vasárnap 15 órától
  Istentisztelet
  Minden vasárnap 16 órától
  Debrecen, Ötvenhatosok tere 6. II. emelet

  Minden kedves érdeklődőt szeretettel látunk!
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Köszöntő

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük az Új Remény Baptista Gyülekezet Weboldalán!

Reméljük hasznos információkkal gazdagíthatjuk életét, melyek által gyülekezetünket is jobban megismerheti. Amennyiben, Isten megismerése iránt érdeklődik bátorítjuk, hogy látogasson el személyesen is közösségünkbe. A személyes találkozás alkalmat adhat arra, hogy megtapasztalja közöttünk a közösség és Isten jelenlétének örömét.

Mi is valóságosan és személyesen tapasztaltuk meg Isten kegyelmét és szeretetét, melyre lehetőséget Jézus Krisztus bűneinkért való halálán és feltámadásán keresztül adott minden embernek. Éppen ezért szeretnénk, ha mindenki ugyanígy tapasztalhatná, ismerhetné meg a világ Urát és teremtőjét, Mennyei Atyánkat. Nélküle az élet csupán múló ábránd, a jövő pedig üres és bizonytalan. De - Hála Istennek - hogy az ő Fián, Jézus Krisztuson keresztül Ő megismerhető, a Vele való közösség valóságos és reményteli jelent, valamint jövőt hoz azoknak, akik Benne hisznek.

Tóth Sándor

lelkipásztor

 • 1
 • 2
Szeretnéd felfedezni a Biblia üzenetét és Isten személyes tervét az életedre nézve?
Érdekelnek olyan témák, mint például: hogyan üzen a Biblia és hogyan érthetjük meg Isten vezetését az életünkben; hogyan lehet hatékonyan imádkozni és győzni a kísértések felett; mi az evangélium lényege, kicsoda Jézus Krisztus, mit jelent a megtérés és újjászületés; mért van bemerítkezés és hogyan lehet Isten családjához tartozni?
A most induló 18 részes Felfedező csoportunkban választ kaphatsz ezen és hasonló kérdéseidre is! Jelentkezésedhez nem kell mást tenned, mint gyere el az első alkalmunkra, február 11-én vasárnap 9:00-re a Madách utca 19.-be!

Felfedező csoport